Zbójeckie JadłoSam skomponuj swój posiłek

plen

Kiedy przyjechałeś pod Tatry z pewnością słyszałeś opowiadania o śpiących rycerzach w wielkiej jaskini pod Giewontem. O Janosiku i innych rozbójnikach, którzy ukrywali się przed węgierskimi panami z niedzickiego zamku w tatrzańskich grotach. Jak taka grota wygląda?

My postaraliśmy się, aby Zbójeckie Jadło było właśnie taką grotą, w której poczujesz się jak prawdziwy rozbójnik. Czy prawdziwy rozbójnik potrzebował skórzanej sofy i kelnera? Nie! Dlatego właśnie w naszej grocie sam musisz obrabować bar: podchodzisz i jak Janosik zabierasz co tylko chcesz. A za każde 100g posiłku, niezależnie czy będzie to wymyślny zestaw, czy pożywna golonka, zapłacisz zaledwie 2,80!

Restauracja jest przede wszystkim świetną atrakcją dla wycieczek szkolnych – dzieci z pewnością nie zapomną przez długie lata odwiedzin w grocie zbójników. Jest też doskonałą alternatywą dla wszystkich, którzy nie lubią ustalonego menu i chcą sami skomponować swój posiłek. Tym bardziej, że u nas obiad można zjeść nawet za 7 złotych – niższej stawki za jedzenie tak doskonałej kuchni regionalnej i staropolskiej nie znajdziesz pod całymi Tatrami!

 

Dane Adresowe

ul. Krupówki 28, 34-500 Zakopane
GPS: 49.293825, 19.95377
czynne od 10:00 do ostatniego klienta